ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BASIN TOPLANTISI

Okunma: 211
GÜNCEL 23 Temmuz 2020 17:09
Videoyu Aç ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BASIN TOPLANTISI
A
a

ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BASIN TOPLANTISI

11.11. 2016 Tarihinde o dönem esnaflar birliğinde ve karma oda da basın danışmanı olarak çalışan E. K.çalışanlarımızdan  Ş. K. ve F. K. hakkında kendine göre PKK’lı olduğunu ve vatan haini olduğunu ilan etmiştir. Ve bazı gazetelere bunu yazdırmış ve dava açtırmıştır. Ama çabaları boşa çıkmıştır. Bu konu hakkında Cemil Erdem  basın toplantısı ile ideaların yalan olduğunu ifade etmi
İşte basın toplantınsından bazı ayrıntıları;
 11.06.2016 tarihinde o dönem esnaflar birliğinde ve karma oda basın danışmanı olarak çalışan E. K.çalışanlarımız Ş. K. ve F. K. hakkında kendine göre bu şahısların PKK’lı olduğu bunların bu iş yerinde çalıştırılmaması için olmadık yanlan yanlış dedikodular üreterek mektup haline getirerek bir çok kurumlara mektup gönderdiğini ve aslı astarı olmayan iftiralarla Cemil Erdem olarak beni F. K.ve Ş. K.'yı çok ağır ithamlarda bulunduğu ortaya çıktı. Ve mektuplar elimize geçti. Ve emniyette de kendisi zaten itiraf ett 
“HANGİ VİCDAN ÇALIŞTIĞI EKMEK YEDİĞİ KURUMUN BAŞKANINA BÖYLE İFTİRALAR ATAR?”
Tabii bununla da kalmadılar sürekli savcılığa dilekçeler verdiler. Bu çalışan F. K. ve Ş. K.’nın  PKK’lı  olduğunu ihbarda bulundular. Emniyet tarafından alınarak savcılığa çıkartıldılar. Ş. K.’lı bu konuda 25.04.2018 tarihinde savcılık tarafından tarafından takipsizlik kararı verilmiştir.F. K. olur olmaz verilen dilekçelere bakılarak dava açıldı. Bundan sonrasını basın tenzil eder ama 1- 2 tanesi Erol Kara  direktifkeri doğrultusunda aleyhimize birçok  yazılar yazdılar. Ve F. K. mahkemesi en son 30.06.2020 tarihinde beraat kararı ile sonuçlandı.
“BİZ ÖNCE ALLAH’IN  ADALETİNE GÜVENMİŞİZ”
Cemil Erdem sözlerine şöyle devem etti; “Biz önce Allah’ın adaletine güvenmişiz ayriyetende Türk hukuku ve adaletine güvendik. Biz buradan bize zulüm eden başta E. K. olmak üzere E. D. ve S. G. bu kadar yazdılar çizdiler vicdanları hiç sızlamadı mı? Bu deva Cemil Erdem olarak beni devlete karşı duruşumu, inancımı vatan için devlet için,millet için, bayrak için… canımızı vermeye bugüne kadar hazırdık bundan sonrada hazırız” dedi.
PERSONEL İŞE ALIRKEN SABIKA KAYIDINA BAKMADAN İŞE ALMAM
Ben personel işe alırken sabıka kaydına bakmadan işe başlatmam ve şu adam bu adam demem insana değer veririz. Bu personelimizin suçu ve şahıslara göre doğulu olması ve Kürt olmasıdır… benim aslım Türk Sivrice ilçesinin Kalaba Köyündenim insanlar arasında bu Türk bu Kürt bu alevi bu zaza…diyerek ayrım yapmak bu memlekete devlete zarar vermekten başka ne kazandıracak.
“BİZ İNSAN OLAN MEMELEKET SEVDALISI OLAN VATANA MİLLETE ZARAR VERMEYEN HERKESİ SEVMEK ZORUBDAYIZ”
 Cemil Erdem ; “biz insan olan memleket sevdalısı olan vatana millete zarar vermeyen herkesi sevmek zorundayız. Sayın cumhurbaşkanımızın “tek vatan,tek devlet, tek millet, tek bayrak” söylemine canı gönülden katılıyorum. Tabii burada ki amaç bu personeller üzerinden beni karalamak, yıpratmak düşünceleriydi. Allahım’a şükürler olsun başımız dik anlımız açık bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
Cemil Erdem son olarak basın mensuplarının sorularını aldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

1 Çay Kaşığı Dilinizde Bekletirseniz...

1 çay kaşığı balı dilinizde bekletirseniz...

Sıcacık içeceğinizden veya çorbanızdan bir yudum almak için sabırsızlanıyorsunuz ancak ilk yudumda diliniz öyle bir yanıyor ki geri kalanının keyfini çıkaramıyorsunuz.

Üstelik dilinizin iyileşmesi uzayınca yediklerinizden hiçbir tat alamayacaksınız. Peki dil yanması nasıl çabuk iyileştirilir?

Ağzınızdan nefes alın
 
Sıcak bir şey yedikten sonra hemen tükürün, dilinizi dışarı çıkarıp ağzınızdan nefes alıp vermeye başlayın. Ağzınızdan nefes aldığınızda soğuk hava içeri girerek yanmayı azaltır.

Soğuk bir şey yiyin/için
 
Hızlı bir şekilde soğuk bir şey yiyip içmek dilinizin sıcaklık derecesini düşürecek, inflamasyonu azaltacak ve doku hasarını önleyecektir. Buz ya da bozlu dondurma emebilirsiniz. Soğuk bir içecekten küçük yudumlar alın.

Ağzınızda ılık su çalkalayın
 
2013'te yapılan bir araştırmaya göre, yanıklardan sonra oluşan hasarı azaltmak için ılık su kullanılabilir. Ilık su, mikrosirkülasyonu arttırarak dokuların ölmesini engelliyor. Ilık suya biraz da tuz atarsanız enfeksiyonu önleyecektir. 1/2 çay kaşığı tuzu bir bardak ılık suyla karıştırıp ağzınızda 30 saniye çalkaladıktan sonra tükürün. Diliniz iyileşene kadar günde birkaç kez uygulayabilirsiniz.

Bal
 
Bal, antibakteriyel özelliğiyle bakterinin hasar gören ciltte enfeksiyon oluşturmasını engelliyor; şişliği ve acıyı azaltıyor, iyileşmeyi hızlandırıyor. 1 çay kaşığı balı dilinize yayın, dilinizin üzerinde mümkün olabildiğince bekletin. Gün 2-3 kez tekrarlayın. Bal 1 yaşının altındaki çocuklara verilmemelidir!

Şeker
 
Şeker yanma hissini yatıştırır. Tat alma duyusunu geliştirir. 1 çay kaşığı şekeri dilinize koyup dilinizi damağınıza yaslayıp şeker eriyene kadar bekleyin. Kan şekeriniz yüksekse tavsiye edilmez!

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat