GÜRSEL EROL YİNE BAŞARDI

Okunma: 152
GÜNCEL 27 Temmuz 2020 12:52
Videoyu Aç GÜRSEL EROL  YİNE BAŞARDI
A
a

GÜRSEL EROL YİNE BAŞARDI

Milletvekili Erol, CHP Parti Meclisi Üyeliğine Seçildi.
Elazığ CHP milletvekili  Gürsel Erol, Elazığ’da seçildiği gibi CHP’lilerin oylarıyla Parti Meclisi Üyeliğine de seçildi.
İNANÇLA YOLUNA DEVAM ETTİ
Elazığ CHP milletvekili Gürsel Erol 41 yıl sonra Elazığ’da milletvekili olarak seçildi. Ve yine aynı inanç ve umutla kendine güvenerek girdiği CHP Parti Meclisi Üyeliğine seçildi.
CHP’de 37. Olağan Genel Kurul’da Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeniden Genel Başkan seçilmesinin ardından gözler parti meclis üyeliği seçimlerine çevrilmişti. Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, geçtiğimiz günlerde CHP Parti Meclisine üyeliğine aday olduğunu açıklamıştı.
KILIÇDAROĞLU DESTEK VERMESE’DE EROL YİNE MECLİS’DE
 Parti Meclisi Üyeliğine aday olduğunu açıklayan Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’ndan destek gelmedi. Ama Gürsel Erol vazgeçmedi.  Kemal Kılıçdaroğlu, kendi listesinde Milletvekili Gürsel Erol’a yer vermemesine rağmen  GürseL Erol vazgeçmedi. İnandığı yolda emin adımlarla yürürdü ve hak ettiği yere yine  ulaştı.
 SEÇİME GİRDİ KAZANDI!
Parti Meclisi Üyeliği için yapılan seçimlere giren Milletvekili Gürsel Erol, parti delegelerinin oylarıyla CHP Parti Meclisi Üyeliğine seçildi. Gürsel Erol, seçimlerde 824 oy aldı.,
  PARTİ TABANINDAN EROL’A DESTEK
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na rağmen CHP’nin Parti Meclisi Üyeliği’ne giren Milletvekili Gürsel Erol’a parti tabanında destek olduğu görüldü.
ATTIĞI TWİTTLE HERKESİN GÖNLÜNÜ KAZANDI
Gürsel Erol attığı twiit ile herkesin gönlünde bir kez daha taht kurdu. Hem mütevaziliği ile hem hoş görüsü ile yine yoluna devam ediyor. twiiti ise şöyle;
“değerli yol arkadaşlarım kıymetli delegeler.Bana gösterdiğiniz ilgi ve destek için sizlere yürekten teşekkür ederim. Saygılarım ve sevgilerimle".
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

1 Çay Kaşığı Dilinizde Bekletirseniz...

1 çay kaşığı balı dilinizde bekletirseniz...

Sıcacık içeceğinizden veya çorbanızdan bir yudum almak için sabırsızlanıyorsunuz ancak ilk yudumda diliniz öyle bir yanıyor ki geri kalanının keyfini çıkaramıyorsunuz.

Üstelik dilinizin iyileşmesi uzayınca yediklerinizden hiçbir tat alamayacaksınız. Peki dil yanması nasıl çabuk iyileştirilir?

Ağzınızdan nefes alın
 
Sıcak bir şey yedikten sonra hemen tükürün, dilinizi dışarı çıkarıp ağzınızdan nefes alıp vermeye başlayın. Ağzınızdan nefes aldığınızda soğuk hava içeri girerek yanmayı azaltır.

Soğuk bir şey yiyin/için
 
Hızlı bir şekilde soğuk bir şey yiyip içmek dilinizin sıcaklık derecesini düşürecek, inflamasyonu azaltacak ve doku hasarını önleyecektir. Buz ya da bozlu dondurma emebilirsiniz. Soğuk bir içecekten küçük yudumlar alın.

Ağzınızda ılık su çalkalayın
 
2013'te yapılan bir araştırmaya göre, yanıklardan sonra oluşan hasarı azaltmak için ılık su kullanılabilir. Ilık su, mikrosirkülasyonu arttırarak dokuların ölmesini engelliyor. Ilık suya biraz da tuz atarsanız enfeksiyonu önleyecektir. 1/2 çay kaşığı tuzu bir bardak ılık suyla karıştırıp ağzınızda 30 saniye çalkaladıktan sonra tükürün. Diliniz iyileşene kadar günde birkaç kez uygulayabilirsiniz.

Bal
 
Bal, antibakteriyel özelliğiyle bakterinin hasar gören ciltte enfeksiyon oluşturmasını engelliyor; şişliği ve acıyı azaltıyor, iyileşmeyi hızlandırıyor. 1 çay kaşığı balı dilinize yayın, dilinizin üzerinde mümkün olabildiğince bekletin. Gün 2-3 kez tekrarlayın. Bal 1 yaşının altındaki çocuklara verilmemelidir!

Şeker
 
Şeker yanma hissini yatıştırır. Tat alma duyusunu geliştirir. 1 çay kaşığı şekeri dilinize koyup dilinizi damağınıza yaslayıp şeker eriyene kadar bekleyin. Kan şekeriniz yüksekse tavsiye edilmez!

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat