MHP ELAZIĞ MERKEZ İLÇE KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Okunma: 295
GÜNCEL 11 Ekim 2020 12:02
Videoyu Aç   MHP ELAZIĞ MERKEZ İLÇE KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
A
a

  MHP ELAZIĞ MERKEZ İLÇE KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MHP Merkez İlçe Teşkilatının 13’üncü olağan kongresi gerçekleşti. Tek liste ile gidilen kongrede Yunus Bal, başkanlığa seçildi. Kongreye AK Parti Milletvekilleri, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti İl Başkanı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik katılarak; Cumhur İttifakının Elazığ’da devam ettiğini gösterdi. Kongrede birlik ve beraberlik mesajı verildi.
Milliyetçi Hareket Partisi’nin merkez ilçe teşkilatının 13’üncü kongresi gerçekleşti. Kongreye Ak Parti Elazığ milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik katılarak, cumhur ittifakının Elazığ’da devam ettiğini gösterdi. Kongreye ayrıca; MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, MHP İl Başkanı Semih Işıkver, MHP’li Elazığ Belediye Meclisi Üyesi Behçet Susmaz, MHP’nin önde gelen isimlerinden Recep Alyamaç, Yavuz Kuzgun, İzzet Ertem, belediye başkanları,belediye ve il genel meclisi üyeleri, ülkü ocakları üyeleri  ve partililer katıldı. Kongrede konuşan MHP’nin Elazığ’da önde gelen isimlerinden Behçet Susmaz, Recep Alyamaç,Yavuz Kuzgun ve İzzet Ertem, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
 IŞIKVER: SİYASİ OLARAK ÖRNEK OLARAK GÖSTERİLECEK
 MHP İl Başkanı Semih Işıkver, AK parti Milletvekilleri, başkanı ve belediye başkanının kongrelerine katılmalarının cumhur ittifakı için önemli olduğunu söyleyerek, Ülkemize kurulan tuzakları bozan Anadolu, Avrasya, Kafkasya, Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar jeopolitiklerinde dimdik duran, bin yıllık problemlerin üzerine üzerine giden Anadolu’da terörün belini büken Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bugünkü asil ve kararlı duruşunun mimarı olan Cumhur ittifakının kıymetli milletvekillerine, belediye başkanımıza, il başkanımıza, ilçe başkanımıza, Büyük Birlik Partisi il başkanımıza hasetten teşekkür ediyorum. bugün kendilerinin burada bulunmaları hem siyasi nezaket açısından, hem de büyüklerimiz arasında insani ve siyasi olarak örnek olarak gösterilecek hukukun tabana gösterilecek olması da çok kıymetli bir iştirak olduğunu ifade ediyorum dedi.
 ERDEM: CUMHUR İTTİFAKI İLE BERABER YAPI TAŞLARI TEK TEK ATILDI
MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, cumhur ittifakı ile güçlü Türkiye hedefine doğru gidildiğini belirterek, Darbe gecesi Türk milletine kefen biçilmeye çalışıldı. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ele geçirilmeye çalışıldı. İşte bunun karşısında Liderimiz Devlet Bahçeli Bey o gece söylediği cümle şuydu; Biz her türde darbeye karşıyız ve devletimizin yanındayız. O gün itibariyle ülkücü camianın şiarı, tüm siyasi çekişmeler bir kenarda, Cumhur İttifakı ile Güçlü Türkiye hedefine yürümeye devam etti. Ve o günden bugüne Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi başta olmak üzere Cumhur İttifakı ile beraber yapı taşları tek tek atıldı açıklamalarında bulundu.
BAL: KUTLU DAVANIN BOZKURTLARI VAR BURADA
Tek listeyle gidilen kongrede merkez ilçe başkanlığına seçilen Yunus Bal, Burada teröristin nefret, namussuzun dehşet, yüreksizin heybet, başıboşun minnet, devrim bazın zulmet, anarşistin devlet, komünistin illet gördüğü kutlu bir davanın neferleri var burada. Burada kim var diye sorulduğunda sağına soluna bakmadan canını, eşini, evlatlarını düşünmeden ben buradayım diyen kutlu davanın bozkurtları var burada diyerek yeni dönemde partilini en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sİzce Dolar daha fazla yükselir mi?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

1 Çay Kaşığı Dilinizde Bekletirseniz...

1 çay kaşığı balı dilinizde bekletirseniz...

Sıcacık içeceğinizden veya çorbanızdan bir yudum almak için sabırsızlanıyorsunuz ancak ilk yudumda diliniz öyle bir yanıyor ki geri kalanının keyfini çıkaramıyorsunuz.

Üstelik dilinizin iyileşmesi uzayınca yediklerinizden hiçbir tat alamayacaksınız. Peki dil yanması nasıl çabuk iyileştirilir?

Ağzınızdan nefes alın
 
Sıcak bir şey yedikten sonra hemen tükürün, dilinizi dışarı çıkarıp ağzınızdan nefes alıp vermeye başlayın. Ağzınızdan nefes aldığınızda soğuk hava içeri girerek yanmayı azaltır.

Soğuk bir şey yiyin/için
 
Hızlı bir şekilde soğuk bir şey yiyip içmek dilinizin sıcaklık derecesini düşürecek, inflamasyonu azaltacak ve doku hasarını önleyecektir. Buz ya da bozlu dondurma emebilirsiniz. Soğuk bir içecekten küçük yudumlar alın.

Ağzınızda ılık su çalkalayın
 
2013'te yapılan bir araştırmaya göre, yanıklardan sonra oluşan hasarı azaltmak için ılık su kullanılabilir. Ilık su, mikrosirkülasyonu arttırarak dokuların ölmesini engelliyor. Ilık suya biraz da tuz atarsanız enfeksiyonu önleyecektir. 1/2 çay kaşığı tuzu bir bardak ılık suyla karıştırıp ağzınızda 30 saniye çalkaladıktan sonra tükürün. Diliniz iyileşene kadar günde birkaç kez uygulayabilirsiniz.

Bal
 
Bal, antibakteriyel özelliğiyle bakterinin hasar gören ciltte enfeksiyon oluşturmasını engelliyor; şişliği ve acıyı azaltıyor, iyileşmeyi hızlandırıyor. 1 çay kaşığı balı dilinize yayın, dilinizin üzerinde mümkün olabildiğince bekletin. Gün 2-3 kez tekrarlayın. Bal 1 yaşının altındaki çocuklara verilmemelidir!

Şeker
 
Şeker yanma hissini yatıştırır. Tat alma duyusunu geliştirir. 1 çay kaşığı şekeri dilinize koyup dilinizi damağınıza yaslayıp şeker eriyene kadar bekleyin. Kan şekeriniz yüksekse tavsiye edilmez!

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat