saat FLAŞ HABER

ŞEKERDAĞ PARTİ TABANLARINDAN GEREKLİ DESTEĞİ GÖREMEDİK

Okunma: 418
GÜNCEL 2 Nisan 2019 19:38
Videoyu Aç ŞEKERDAĞ PARTİ TABANLARINDAN GEREKLİ DESTEĞİ GÖREMEDİK
A
a

ŞEKERDAĞ PARTİ TABANLARINDAN GEREKLİ DESTEĞİ GÖREMEDİK

Şekerdağ, Millet İttifakı olarak seçime giren ancak kazanamayan Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ, hem İYİ Parti hem de CHP tabanından gerekli desteği göremediklerini söyledi.
İYİ Parti ve CHP'nin Millet İttifakı adayı olarak Elazığ Belediye Başkan Adayı gösterilen Ali Şekerdağ seçim sonucu hakkında değerlendirmelerde bulundu.Bir otelde basın toplantısı düzenleyen ve açıklamada bulunan Şekerdağ, beklentilerinin altında bir oy aldıklarını belirterek, AK Parti'den belediye başkanlığını kazanan Şahin Şerifoğulları'nı tebrik etti.
Sandıktan çıkan netice demokrasidir
Başkan Adayı Ali Şekerdağ, Dün hem Elazığ'da hem ülke genelinde yerel seçim yaşadık. Elazığ'da AK Parti adayı Şahin Şerifoğulları seçimi kazandı. Ben kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah önümüzdeki 5 yıl içerisinde memleketimize güzel işler yapar umuduyla beklenti içerisinde olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Her zamanki konuşmamda, makam ve mevki için bu yola çıkmadığımı ifade ediyordum. Bana adaylık için gelen teklifte, 'şehrin sana ihtiyacı var' dediler. Ben de gerçekten şehrimi çok seven ve her türlü fedakarlığı yapan bir iş adamı kimliğiyle bu teklife evet deyip bu yola çıktım. Sandıktan çıkan netice demokrasidir, hürriyettir ve adalettir. Seçilen insanların da hem demokrasiye hem hürriyete hem de adalete kesin bir şekilde itaat etmeleri ve kendilerini seçen insanların bu beklentiler içerisinde olması onların en temel görevidir dedi.
Elazığ güzel bir seçim yaşadı
İki partinin ortak adayı olarak seçime girdiğini belirten ve seçim sonuçlarını değerlendiren Şekerdağ,  Yaptığımız araştırmalara göre hem İYİ Parti tabanından hem de CHP tabanından gerekli desteği göremediğimizi söyleyebilirim. Sadece Fevzi Çakmak, Esentepe ve Yıldızbağları Mahalleleri dışında CHP tabanından bir desteğin olmadığını gördük. Bunu da genel merkezler seviyesinde önümüzdeki dönem içerisinde masaya yatıracağız. Bana göre aldığımız oy, bizim ve gönül dostlarımızın aldığı şahsi oylarımızdır. Elazığ güzel bir seçim yaşadı. Kazasız belasız bir seçim yaşadık. Seçilen arkadaşımıza tekrardan Elazığ adına hayırlı olsun diliyorum, tebrik ediyorum. Elazığ, 2013 yıllarında kendini ifade eden bir il olması hatta 2050'ye yürüyen şehrin sorunlarını halletmiş bir il olması adına bu yola çıkmıştık. Ancak sandıktan çıkan karar başımızın üzerinedir. Burada yapılacak herhangi bir iş veya duruş yoktur. Elazığlı hemşerilerime tercihlerinden dolayı da teşekkür ediyorum. Rabbim bundan sonra yürüyeceğimiz yolda herkesin yardımcısı olsun diyerek sözlerini tamamladı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

1 Çay Kaşığı Dilinizde Bekletirseniz...

1 çay kaşığı balı dilinizde bekletirseniz...

Sıcacık içeceğinizden veya çorbanızdan bir yudum almak için sabırsızlanıyorsunuz ancak ilk yudumda diliniz öyle bir yanıyor ki geri kalanının keyfini çıkaramıyorsunuz.

Üstelik dilinizin iyileşmesi uzayınca yediklerinizden hiçbir tat alamayacaksınız. Peki dil yanması nasıl çabuk iyileştirilir?

Ağzınızdan nefes alın
 
Sıcak bir şey yedikten sonra hemen tükürün, dilinizi dışarı çıkarıp ağzınızdan nefes alıp vermeye başlayın. Ağzınızdan nefes aldığınızda soğuk hava içeri girerek yanmayı azaltır.

Soğuk bir şey yiyin/için
 
Hızlı bir şekilde soğuk bir şey yiyip içmek dilinizin sıcaklık derecesini düşürecek, inflamasyonu azaltacak ve doku hasarını önleyecektir. Buz ya da bozlu dondurma emebilirsiniz. Soğuk bir içecekten küçük yudumlar alın.

Ağzınızda ılık su çalkalayın
 
2013'te yapılan bir araştırmaya göre, yanıklardan sonra oluşan hasarı azaltmak için ılık su kullanılabilir. Ilık su, mikrosirkülasyonu arttırarak dokuların ölmesini engelliyor. Ilık suya biraz da tuz atarsanız enfeksiyonu önleyecektir. 1/2 çay kaşığı tuzu bir bardak ılık suyla karıştırıp ağzınızda 30 saniye çalkaladıktan sonra tükürün. Diliniz iyileşene kadar günde birkaç kez uygulayabilirsiniz.

Bal
 
Bal, antibakteriyel özelliğiyle bakterinin hasar gören ciltte enfeksiyon oluşturmasını engelliyor; şişliği ve acıyı azaltıyor, iyileşmeyi hızlandırıyor. 1 çay kaşığı balı dilinize yayın, dilinizin üzerinde mümkün olabildiğince bekletin. Gün 2-3 kez tekrarlayın. Bal 1 yaşının altındaki çocuklara verilmemelidir!

Şeker
 
Şeker yanma hissini yatıştırır. Tat alma duyusunu geliştirir. 1 çay kaşığı şekeri dilinize koyup dilinizi damağınıza yaslayıp şeker eriyene kadar bekleyin. Kan şekeriniz yüksekse tavsiye edilmez!

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat