Elazığspor, gelecek TFF 2. Lig sezonunda Elazığspor Teknik Direktörü Bülent Yenihayat ile yola devam edileceğini duyurdu. Teknik Direktör Yenihayat, 25 maç yenilmezlik başarısı göstererek Elazığspor’u TFF 3.Lig 2.Grup Finaline taşıdı. Elazığspor’un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; “Teknik direktörümüz Bülent Yenihayat ile yola devam ediyoruz” ifadelerini kullanıldı.
Elazığspor, Bülent Yenihayat İle Yola Devam Edecek
![Elazığspor, Bülent Yenihayat İle Yola Devam Edecek](https://www.bakishaber.com/images/haberler/2024/05/elazigspor-bulent-yenihayat-ile-yola-devam-edecek-1717148682.webp)
Elazığspor, Bülent Yenihayat İle Yola Devam Edecek
Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.