Elazığ’da Okul Sporları Voleybol Müsabakaları Yakup Kılıç Spor Salonu ve Ahmet Aytar Spor Salonu’nda gerçekleştirilerek final düdüğü ile son buldu. 4-7 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Gençler A Kız-Erkek Grup Müsabakalarına Toplam Elazığ, Diyarbakır, Adıyaman, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Malatya, Tunceli, Gaziantep, Osmaniye olmak üzere 9 il, 9 Erkek 9 Kız toplam 18 takım ve 288 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.
Dereceye Giren Kız Takımları; A grubu 1.si Elazığ B Grubu 1.si Şanlıurfa spor lisesi C Grubu 1.si Gaziantep Dereceye Giren Erkek Takımları; A grubu 1.si Diyarbakır Yeniköy Anadolu Lisesi A grubu 1.si Gaziantep Adil Sani Konukoğlu Spor Lisesi A grubu 1.si Osmaniye Özel Düziçi Simya Fen Lisesi Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “4-7 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Gençler A Kız-Erkek Grup Müsabakaları Yakup Kılıç Spor Salonu ve Ahmet Aytar Spor Salonu’nda 9 il, 9 Erkek 9 Kız toplam 18 takım ve 288 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.
Müsabakalarda mücadele eden ve dereceye giren takımlarımızı ve antrenörlerini tebrik ediyoruz” denildi.
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.