AKIN; AKP HÜKÜMETİ,DIŞARDAN BORÇ ALIP, BETONA GÖMEN BİR ANLAYIŞI HAKİM KILMIŞTIR

Okunma: 33
GÜNCEL 13 Nisan 2021 15:55
Videoyu Aç AKIN; AKP HÜKÜMETİ,DIŞARDAN BORÇ ALIP, BETONA GÖMEN BİR ANLAYIŞI HAKİM KILMIŞTIR
A
a

AKIN; AKP HÜKÜMETİ,DIŞARDAN BORÇ ALIP, BETONA GÖMEN BİR ANLAYIŞI HAKİM KILMIŞTIR

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın ,ilçe kongresinde açıklamalarda bulundu.Açıklamasında  “Palu ilçe kongremizi yapmak üzere yoğun bir katılım ile bir araya geldik.Bugün partimizin çatısı altında bizlerle birlikte mücadele eden teşkilat mensuplarımız, kendi ilçesinin saadet ve selameti için çalışan gayret eden ve başaran insanlar olarak hep anılacaklardır.Elbette ki insanların en hayırlısı insanlara en faydalı olandır hadisi şerifinin gereği olarak Allah katında en hayırlı kişilerden yazılacağından şüphem yok.Çünkü Allah asla vaadinden dönmez.Dünya, ülkemiz ve Elazığ’ımız yangın yeri…Niçin? Çünkü insanlık kendi eliyle bir takım sistemler  icat etti.

Biri çıktı gerçek huzur ve saadet komünizm ile olur dedi, çöktü, diğeri sosyalizm dedi, çöktü, diğeri ateizm dedi çöktü, emperyalizm dedi çöktü, kapitalizm dedi. Ne oldu ?Görüldüğü üzere çöktü çöktü çöktü...Peki bin yıl boyunca hakka hizmet eden milletimiz, ne zaman huzur ve saadet buldu ?Tabi ki Cenab-ı Allah’ın emir ve yasaklarına tutunduğu zaman…İşte o zaman adaletin, fetihlerin, bilimsel buluşların, kardeşliğin, huzurun ve saadetin ardı arkası asla kesilmedi.Bu yüzden buradan o adil olmayan sistemleri dizayn edenlere sesleniyorum, yeni bir maceraya gerek yok, sizin sistemlerinizin hepsi çöktü ve çökmeye mahkumdur.Bak burada denenmişi var.Niye kendinizi yoruyorsunuz.E ne yapacağız tek kurtuluş reçetesi Saadet Partisi’ne çalışacağız çalışacağız çalışacağız. ”dedi

Akın konuşmasında ''AKP’li idarecilere ben buradan soruyorum Amerika’daki Siyonist bankalardan aldığınız betona gömdüğünüz paralar gençlerimizin işsizliğini çözdü mü? Hayır,İşsizlik had safhada, asgari ücretle geçinen 55 milyon insanı refaha eriştirdi mi? Hayır, sanayicinin ve esnafın yüzünü güldürdü mü? Hayır…Peki soruyorum; dost musunuz düşman mısınız? İnsanlarımız sadece adil bir ekonomik düzenle mutlu olabilir, saadet bulabilir.

Adil ekonomik düzen Prof. Dr. Erbakan hocamızın mimarı olduğu üzerinde tüm çalışmaları tamamlanmış adil ve faizsiz bir düzendir.Burada şahısların hiçbir önemi yoktur. Önemli olan siyasi partilerin hangi sistemi desteklediğidir.AK Parti gider pak parti gelir, şu şahıs gider bu şahıs gelir, bunun önemi yok. Bizim şahıslarla vakit kaybedecek vaktimizde yok. Mühim olan insanları ezen bu sisteme yani faiz sistemine ve insanları ötekileştiren, aralarındaki kardeşlik bağını çözmeye çalışan sisteme kimin karşı durduğudur.Bu yüzden Milli Görüş’ün tek partisi olan Saadet Partisi ve diğerleri olarak bir sınıflandırma yapmamız yanlış olmayacaktır. Bunu milletimiz artık çok iyi anladı milletimizin gerekeni sandıkta yapacağından hiç bir şüphem yok. İnsanların saadet bulabileceği düzeni ancak 50 yıldan beri Türkiye ve Dünya’nın her yerinde teşkilatlanmış inancına bağlı, kararlı, deneyimli, güçlü ve kökleri en derinlerde olan Milli Görüş Teşkilatı kurabilir.”dedi

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

1 Çay Kaşığı Dilinizde Bekletirseniz...

1 çay kaşığı balı dilinizde bekletirseniz...

Sıcacık içeceğinizden veya çorbanızdan bir yudum almak için sabırsızlanıyorsunuz ancak ilk yudumda diliniz öyle bir yanıyor ki geri kalanının keyfini çıkaramıyorsunuz.

Üstelik dilinizin iyileşmesi uzayınca yediklerinizden hiçbir tat alamayacaksınız. Peki dil yanması nasıl çabuk iyileştirilir?

Ağzınızdan nefes alın
 
Sıcak bir şey yedikten sonra hemen tükürün, dilinizi dışarı çıkarıp ağzınızdan nefes alıp vermeye başlayın. Ağzınızdan nefes aldığınızda soğuk hava içeri girerek yanmayı azaltır.

Soğuk bir şey yiyin/için
 
Hızlı bir şekilde soğuk bir şey yiyip içmek dilinizin sıcaklık derecesini düşürecek, inflamasyonu azaltacak ve doku hasarını önleyecektir. Buz ya da bozlu dondurma emebilirsiniz. Soğuk bir içecekten küçük yudumlar alın.

Ağzınızda ılık su çalkalayın
 
2013'te yapılan bir araştırmaya göre, yanıklardan sonra oluşan hasarı azaltmak için ılık su kullanılabilir. Ilık su, mikrosirkülasyonu arttırarak dokuların ölmesini engelliyor. Ilık suya biraz da tuz atarsanız enfeksiyonu önleyecektir. 1/2 çay kaşığı tuzu bir bardak ılık suyla karıştırıp ağzınızda 30 saniye çalkaladıktan sonra tükürün. Diliniz iyileşene kadar günde birkaç kez uygulayabilirsiniz.

Bal
 
Bal, antibakteriyel özelliğiyle bakterinin hasar gören ciltte enfeksiyon oluşturmasını engelliyor; şişliği ve acıyı azaltıyor, iyileşmeyi hızlandırıyor. 1 çay kaşığı balı dilinize yayın, dilinizin üzerinde mümkün olabildiğince bekletin. Gün 2-3 kez tekrarlayın. Bal 1 yaşının altındaki çocuklara verilmemelidir!

Şeker
 
Şeker yanma hissini yatıştırır. Tat alma duyusunu geliştirir. 1 çay kaşığı şekeri dilinize koyup dilinizi damağınıza yaslayıp şeker eriyene kadar bekleyin. Kan şekeriniz yüksekse tavsiye edilmez!

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat